Andrzejki 2016 w Zblewie i w Skarszewach

We wtorek Radośni mieli ogromną przyjemność uczestniczenia w imprezach andrzejkowych. Podzieleni na dwie grupy udali się do Zblewa i do Skarszew i tak opowiadali o wrażeniach:

Radośni w Zblewie22 listopada 2016 roku grupa Radosnych uczestniczyła w zabawie andrzejkowej organizowanej przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Kleszczewie Kościerskim. Impreza odbyła się w Gminnym Ośrodku Kultury w Zblewie. Tuż po przekroczeniu progu sali tanecznej uczestnicy ochoczo zaczęli zabawę. Na ich  twarzach gościły uśmiechy. W przerwie mieliśmy możliwość skosztowania pysznych kanapek, domowego ciasta oraz innych przekąsek. Imprezę uważamy za udaną, świadczyć o tym mogą bolące nas nogi i niesamowite wspomnienia. Dziękujemy za świetną zabawę!

Radośni w Skarszewach

W odpowiedzi na zaproszenie PSOUU Koło w Skarszewach mieliśmy możliwość uczestniczenia w Zabawie Andrzejkowej. Na miejscu czekała nas dobra zabawa, wspaniała muzyka, pyszne domowe jedzenie i tajemnicza wróżka Anabella z zaprzyjaźnioną czarownicą. Wspólnym tańcom nie było końca, integracja pomiędzy grupami znakomita. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. To był wyjątkowy dzień!!!